Ahoj,
jsme dva magoři. Dva blázni, jedna ráda fotí,poslouchá hudbu, píše, kreslí,strašně ráda čte, hraje sims, má ráda potkany avšechnu příbuznou havět (krysy, křečky, pískomili atd,). Má ráda černou, je pořád mimo a má neustále praštěné nápady. Tak to je Sabrožka.
Flusinka chová dva maličké, teda jednoho maličkého, pískomila Julíška a Čumíka.Ráda kreslí, hodně ráda čte, poslouchá hudbu, hraje si s pískáčema. Má hrozně ráda kočky a jednou by jednu chtěla mít. Stejně jako Sabrožka má pořád praštěné nápady.

Hrozně rády u sebe spíme, teda spíš u Flusinky. Vymýšlíme různý koniny, jako třeba skákání z Flusinčiný postele do velké duchny.
Nebo pískomilý tanec, pleťová maska z prošlé smetany a pouštění hlasité muziky (je divný že si ještě nepřišli stěžovat!!). Tu pletovou masku si pak s chutí dla Flusčina máma, byla našťestí prošlá jenom jeden den.
Jsme fka švihlý a tak nám odpusttě kdyby byli někde nějaké překlepy!
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Adolescent respects privacy - its not your

 

4.12.2010

Vytvořeno 04.12.2010 15:41:27 | Poslední změna 04.12.2010 15:45:19
Zítra je Mikuláš,
není to úžasné??Zase dostaneme sladkosti úplně za dáčo a rodiče a zubaři se můžou jít vycpat!!!!
Ale lituju ty kdo ty čerty, anděle a Mikuláše dělají, venku je příííííšernááááá z-z-z-z-zim-m-ma!!!
Ježtě štěstí že letos k nám žádní pomatenci nepříjdou, nemusím spívat tralala!!!
Stejně spívám strašně falešně! Brrr! Jednou jsem se slyšela na videu a to jsem spívala hezky a roztomile, ale to my byli dva roky!!
No super, jak se nám to dospívní mstí!
Hezkou nadílku od Mikuláše!
Sabrožka