Ahoj,
jsme dva magoři. Dva blázni, jedna ráda fotí,poslouchá hudbu, píše, kreslí,strašně ráda čte, hraje sims, má ráda potkany avšechnu příbuznou havět (krysy, křečky, pískomili atd,). Má ráda černou, je pořád mimo a má neustále praštěné nápady. Tak to je Sabrožka.
Flusinka chová dva maličké, teda jednoho maličkého, pískomila Julíška a Čumíka.Ráda kreslí, hodně ráda čte, poslouchá hudbu, hraje si s pískáčema. Má hrozně ráda kočky a jednou by jednu chtěla mít. Stejně jako Sabrožka má pořád praštěné nápady.

Hrozně rády u sebe spíme, teda spíš u Flusinky. Vymýšlíme různý koniny, jako třeba skákání z Flusinčiný postele do velké duchny.
Nebo pískomilý tanec, pleťová maska z prošlé smetany a pouštění hlasité muziky (je divný že si ještě nepřišli stěžovat!!). Tu pletovou masku si pak s chutí dla Flusčina máma, byla našťestí prošlá jenom jeden den.
Jsme fka švihlý a tak nám odpusttě kdyby byli někde nějaké překlepy!
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Adolescent respects privacy - its not your

 

4.12.2010 Christmas ... Give us peace!

Vytvořeno 04.12.2010 15:48:15 | Poslední změna 04.12.2010 15:54:35
No ne, jsem tu zase.
Podruhé tento den!!!
Chtěla jsem jenom upozornít že dokud opravdu není volno tak nás vánoce vlastně hrozně deprimujou. Teda mě, nevidržím tak dlouhp čekat! Je to hrozně dlouho, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10....Chudáci trhací kalendáře, v Prosinci si to pěkně odskáčou! A přitom za to můžou ty stresové Vánoce, ne že bych vánoce nezpožňovala..ale...
Všechno se ve mě rozpline v horkou čokoládu když uvidím Flusinčinu Vánoční výzdobu...Když pak sržíme minutu ticha za Romíka, nedávno zemřelého pískomila. Pečou se perníčky, všude je sníh, v pokoji mi voní vonné tičinky. A já každé ráno odškrtávám dny do vánoc, letos jsem začalo už od Listopadu.
Ale já toho napovídám!
Jdu radši uklízet ségře pokoj, jo panstvo dělám to dobrovolně, daší důkaz toho že jsem praštěná!
Sabrožka