Ahoj,
jsme dva magoři. Dva blázni, jedna ráda fotí,poslouchá hudbu, píše, kreslí,strašně ráda čte, hraje sims, má ráda potkany avšechnu příbuznou havět (krysy, křečky, pískomili atd,). Má ráda černou, je pořád mimo a má neustále praštěné nápady. Tak to je Sabrožka.
Flusinka chová dva maličké, teda jednoho maličkého, pískomila Julíška a Čumíka.Ráda kreslí, hodně ráda čte, poslouchá hudbu, hraje si s pískáčema. Má hrozně ráda kočky a jednou by jednu chtěla mít. Stejně jako Sabrožka má pořád praštěné nápady.

Hrozně rády u sebe spíme, teda spíš u Flusinky. Vymýšlíme různý koniny, jako třeba skákání z Flusinčiný postele do velké duchny.
Nebo pískomilý tanec, pleťová maska z prošlé smetany a pouštění hlasité muziky (je divný že si ještě nepřišli stěžovat!!). Tu pletovou masku si pak s chutí dla Flusčina máma, byla našťestí prošlá jenom jeden den.
Jsme fka švihlý a tak nám odpusttě kdyby byli někde nějaké překlepy!
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Adolescent respects privacy - its not your

 

Other

ALOHA!
Když už jste sem zavítali tak nás aspoň vyslechněte a neodejděte s znechuceným výrazem ve tváři! Něco malo o těchto stránkách:


Píší je dvě autorky - puberťačky ze kterých občas vypadne něco smysluplného.
Mají své sny, mindráky, představy o hezkých klucích atd.(blabalabla...však to naše blábolení znáte, ale mlčet nebudem)

Nejsou dokonalé a proto:
- omluvte případné chyby (gramatické atd.)
-a když vám nebude něco dávat smysl tak to neřešte, teda aspoň ne tak že budete nadávat v komentářích.....: ) (Sabrožka, budu se pod své články podepisovat, podpis je daný, flusinka...grrrr...ale Fluska je opravdu takovým králem a já jenom rádcem, to pro představu!)

Fluska a Sabrožka alias dva magoři pronásledovaní doktory z Bohnic!