Ahoj,
jsme dva magoři. Dva blázni, jedna ráda fotí,poslouchá hudbu, píše, kreslí,strašně ráda čte, hraje sims, má ráda potkany avšechnu příbuznou havět (krysy, křečky, pískomili atd,). Má ráda černou, je pořád mimo a má neustále praštěné nápady. Tak to je Sabrožka.
Flusinka chová dva maličké, teda jednoho maličkého, pískomila Julíška a Čumíka.Ráda kreslí, hodně ráda čte, poslouchá hudbu, hraje si s pískáčema. Má hrozně ráda kočky a jednou by jednu chtěla mít. Stejně jako Sabrožka má pořád praštěné nápady.

Hrozně rády u sebe spíme, teda spíš u Flusinky. Vymýšlíme různý koniny, jako třeba skákání z Flusinčiný postele do velké duchny.
Nebo pískomilý tanec, pleťová maska z prošlé smetany a pouštění hlasité muziky (je divný že si ještě nepřišli stěžovat!!). Tu pletovou masku si pak s chutí dla Flusčina máma, byla našťestí prošlá jenom jeden den.
Jsme fka švihlý a tak nám odpusttě kdyby byli někde nějaké překlepy!
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Adolescent respects privacy - its not your

 

Julie Jůlíšek Čumáček Hryzáček Zabiáček II - Představení

Vytvořeno 15.11.2010 17:37:15 | Poslední změna 15.11.2010 19:52:40
Mimochodem, tohle vyprávění jakoby vypravuje můj Jůlíšek.

Ahoj,
jmenuji se Julie II, ale říkají mi buď Jůlíšek,tlusťoušek nebo milášek.Nejraději mám Jůlíška.Jsem pískomil mongolský.Má panička si mně vyzvedla před rokem ze zverimexu, ale datum si už přesně nepamatuje.Ona ani neví kolik mi vlastně je.

Asi po půl roce se rozhodla, že mi pořídí spolubydlícího.Romea.Nechápu proč zrovna takový ušlechtilý jméno pro takovýho drzouna.Hned jak se nastěhoval tak mi z domečku vyházel všechnu slámu.A také byl hrozně čistotný, zatímco já a hygiena no, no....nejraději jsem spala na pilinách se senem a rozcupovaným...ehm ani už nevím čím, že by toaletním papírem...jo asi jo.Každopádně mi jí vyházel a začal tam nosit celý toaleťák který byl podle mě dobrý akorát na vsakování mý tekutiny.On zase chodil do rohu a já jsem konala potřebu kde jsem chtěla.

A tak jsem mu ukázala, zač je toho loket.

Jenže Romeo byl měkouš a tak umřel.Nevím jestli láskou nebo, že bych ho snad zabila já?Paničky mamča říká, že jsem bacilonosič.Asi má pravdu.Já ho fakt nezabila.No, ale zpátky do budoucnosti.

Jsou mi asi dva roky.Pískomilové se dožívají asi tak tří až čtyř let, ale panička říká, že já jsem nesmrtelná.Mám ráda jídlo.Hlavně slunečnicová semínka.A najraději mám když mi je oloupe.Jsem totiž hrozně líná.Řídím se heslem "co nemusíš udělat hned, tak udělej za dva měsíce, ale neříkej tomu lenost, prostě jen dlouhodobé plánování".

Když mě chce panička uplatit, tak mi slíbí víc jídla.Na to jí vždycky skočím, protože ona ví co mám ráda.A tak mě uplatila i dnes.Fotek sice naštěstí moc nepořídila, ale snad vám to postačí...