Ahoj,
jsme dva magoři. Dva blázni, jedna ráda fotí,poslouchá hudbu, píše, kreslí,strašně ráda čte, hraje sims, má ráda potkany avšechnu příbuznou havět (krysy, křečky, pískomili atd,). Má ráda černou, je pořád mimo a má neustále praštěné nápady. Tak to je Sabrožka.
Flusinka chová dva maličké, teda jednoho maličkého, pískomila Julíška a Čumíka.Ráda kreslí, hodně ráda čte, poslouchá hudbu, hraje si s pískáčema. Má hrozně ráda kočky a jednou by jednu chtěla mít. Stejně jako Sabrožka má pořád praštěné nápady.

Hrozně rády u sebe spíme, teda spíš u Flusinky. Vymýšlíme různý koniny, jako třeba skákání z Flusinčiný postele do velké duchny.
Nebo pískomilý tanec, pleťová maska z prošlé smetany a pouštění hlasité muziky (je divný že si ještě nepřišli stěžovat!!). Tu pletovou masku si pak s chutí dla Flusčina máma, byla našťestí prošlá jenom jeden den.
Jsme fka švihlý a tak nám odpusttě kdyby byli někde nějaké překlepy!
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Adolescent respects privacy - its not your

 

Sabrožka

Tahle rubrika se ne nadarmo jemnuje Sabrožka, možná je dole napsáno ž autor je Flusinka ale v týhle rubrice kraluji já!
Upozorňuju na to že pořád mám autorská práva!!! Nemyslím že by moje příběhy někdo kopíroval, všichni mě maj sice za nějakou Boženu Němcovou ale to je blbost, takže se klidně uvelebte u počítače, klikněte na kteroukoli podrubriku a čtěte, ani nechci vědět kolik lidí se u toho...u toho omdlí!!!!! : D
A to nebudou žádne Happyendy! Ty jsou (jak už dávno pravila, i napsala, Fluska) pro začátečníky!
Sabrožka