Ahoj,
jsme dva magoři. Dva blázni, jedna ráda fotí,poslouchá hudbu, píše, kreslí,strašně ráda čte, hraje sims, má ráda potkany avšechnu příbuznou havět (krysy, křečky, pískomili atd,). Má ráda černou, je pořád mimo a má neustále praštěné nápady. Tak to je Sabrožka.
Flusinka chová dva maličké, teda jednoho maličkého, pískomila Julíška a Čumíka.Ráda kreslí, hodně ráda čte, poslouchá hudbu, hraje si s pískáčema. Má hrozně ráda kočky a jednou by jednu chtěla mít. Stejně jako Sabrožka má pořád praštěné nápady.

Hrozně rády u sebe spíme, teda spíš u Flusinky. Vymýšlíme různý koniny, jako třeba skákání z Flusinčiný postele do velké duchny.
Nebo pískomilý tanec, pleťová maska z prošlé smetany a pouštění hlasité muziky (je divný že si ještě nepřišli stěžovat!!). Tu pletovou masku si pak s chutí dla Flusčina máma, byla našťestí prošlá jenom jeden den.
Jsme fka švihlý a tak nám odpusttě kdyby byli někde nějaké překlepy!
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Adolescent respects privacy - its not your

 

Stories without further

Příběhy bez pokračování, takže si ndělejte naději že se dozvíte jestli tamta holka v tamtom příběhu opravudu (to si teď vymýšlím, nevím jestli něco takového opravdu napíšu!) skočila nebo neskočila, bude vám prostě muset stačit že víte že se apsoň postavila na kraj toho mostu...
Tak si užívejte zžíravou nevědomodt (kterou já třeba trpím často)

Sabrožka

Weather you mean...

Vytvořeno 29.11.2010 18:45:37 | Poslední změna 29.11.2010 19:33:47

13 is a sad figure

Vytvořeno 17.11.2010 18:56:36 | Poslední změna 17.11.2010 19:20:33